6. Sedací vak - Vipera s.r.o

10.01.2023

Sme najväčší obchod so sedacími vakmi a taburetkami na Slovensku, takže z našej ponuky si vyberie určite každý. Nájdete u nás vaky z rôznych typov materiálov, veľkostí, tvarov, farieb a vzorov, pričom ponuku našich vakov a taburetiek neustále dopĺňame o nové druhy, aby sme tak vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Keďže sme proklientsky orientovaný obchod, spokojnosť zákazníka je jedným z našich hlavných cieľov, preto robíme všetko preto aby boli naši zákazníci boli spokojní. Aby sme zákazníkom nákup v našom obchode čo najviac spríjemnili, robíme v našom e-shope neustále zmeny zamerané na zvýšenie vášho nákupného pohodlia. Ak teda nájdete na našom obchode niečo, čo by ste nám odporúčali vylepšiť, neváhajte nás kontaktovať na obchod (zavináč) sedacievaky-eshop.sk - uvítame každý nápad na zlepšenie, ktorý vám ešte viac spríjemní nákup u nás.

Všetky vaky z našej ponuky sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov na trhu, ktoré sú preverené stovkami našich spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám opätovne vracajú.


ZADANIE:

Sedací vak (potenciálny dizajn na potlač sedacieho vaku Vipera s.r.o.) - VOĽNÁ TÉMA , VZOR A MOTÍV.

* POVINNÉ PRVKY: ŽIADNE


POŽADOVANÝ VÝSTUP:

grafika spracovaná do predpripravenej šablóny (pdf, eps) + poster A2 (pdf, jpg - 300 DPI) - poster bude obsahovať - vizualizáciu v priestore (ľubovoľnom), popis dizajnu/ideové východisko - grafická úprava povinných prvkov je na danom súťažiacom.


ŠABLÓNA: 


LOGO: